Organisatie

Mentoren
De mentor is voor ouders en leerlingen het eerste aanspreekpunt op school. Elke klas heeft een eigen mentor die de leerlingen begeleidt bij hun studie. De mentor besteedt In zijn lessen onder meer aandacht aan studievaardigheden en Loopbaanoriëntatie- en Begeleiding (LOB). Drie keer per jaar nodigt de mentor je samen met je ouders uit voor een rapportgesprek. Indien je extra begeleiding nodig hebt, is de mentor degene die je kan doorverwijzen.

Overzicht mentoren 


Teams:

Team vmbo 1
TeamleiderHeidi van Pinxteren pinxteren.h@2college.nl
LeerlingcoördinatorMonique Gerrits       gerrits.m@2college.nl
Team vmbo basis/kader  2,3,4
TeamleiderClaus van Teeffelenteeffelen.c@2college.nl
LeerlingcoördinatorRafke Hamershamers.r@2college.nl
LeerlingcoördinatorElly Vriensvriens.e@2college.nl
Team vmbo gemengd/theoretisch 2,3,4
TeamleiderCaroline Smitsmit.c@2college.nl
LeerlingcoördinatorJeroen van der Lindenlinden.j@2college.nl
Team havo en vwo 1,2
TeamleiderSandra Rijnenrijnen.s@2college.nl
LeerlingcoördinatorLiesbeth Jansen (leerjaar 1)jansen.l@2college.nl
LeerlingcoördinatorMonique Waajen (leerjaar 2)waajen.m@2college.nl
Team havo 3,4,5
TeamleiderVincent van der Cammencammen.v@2college.nl
LeerlingcoördinatorWillem Puts puts.w@2college.nl
LeerlingcoördinatorJelmer van der Steensteen.j@2college.nl
Team vwo 3,4,5,6
TeamleiderAdriaan Lensveltlensvelt.a@2college.nl
LeerlingcoördinatorVincent Goumansgoumans.v@2college.nl
Zorgteam
ZorgcoördinatorLineke Hamershamers.l@2college.nl
Medewerker ZorgteamEmmeke Huijbershuijbers.e@2college.nl
OrthopedagoogSuzanne van de Sandesande.s@2college.nl
Decanaat
Decaan vmboAddie Hermanshermans.a@2college.nl
Decaan havo, vwoMarjolein van Gorpgorp.m@2college.nl
Vertrouwenspersonen
Tom Denteneerdenteneer.t@2college.n
Marlou van Hoofhoof.m@2college.nl
Anke van Herkherk.a@2college.nl
Guus Zopfizopfi.g@2college.nl
Schoolleiding
LocatiecoördinatorSybe Kootstrakootstra.s@2college.nl
VestigingsdirecteurBen Leenenleenen.b@2college.nl