Organisatie

Mentoren
De mentor is voor ouders en leerlingen het eerste aanspreekpunt op school. Elke klas heeft een eigen mentor die de leerlingen begeleidt bij hun studie. De mentor besteedt In zijn lessen onder meer aandacht aan studievaardigheden en Loopbaanoriëntatie- en Begeleiding (LOB). Drie keer per jaar nodigt de mentor je samen met je ouders uit voor een rapportgesprek. Indien je extra begeleiding nodig hebt, is de mentor degene die je kan doorverwijzen.

Overzicht mentoren 


Teams:

Team leerjaar 1
TeamleiderHeidi van Pinxteren pinxteren.h@2college.nl
LeerlingcoördinatorMonique Gerrits       gerrits.m@2college.nl
Team vmbo basis/kader  2,3,4
TeamleiderClaus van Teeffelenteeffelen.c@2college.nl
LeerlingcoördinatorRafke Hamershamers.r@2college.nl
LeerlingcoördinatorGuus Zopfizopfi.g@2college.nl
Team vmbo gemengd/theoretisch 2,3,4
TeamleiderCaroline Smitsmit.c@2college.nl
LeerlingcoördinatorJeroen van der Lindenlinden.j@2college.nl
Team havo 2, 3,4,5
TeamleiderVincent van der Cammencammen.v@2college.nl
LeerlingcoördinatorWillem Puts puts.w@2college.nl
LeerlingcoördinatorJelmer van der Steensteen.j@2college.nl
Team vwo 2, 3,4,5,6
TeamleiderSandra Rijnenrijnen.s@2college.nl
LeerlingcoördinatorMonique Waajenwaajen.m@2college.nl
Ondersteuningsteam
OndersteuningscoördinatorLineke Hamershamers.l@2college.nl
Medewerker OndersteuningsteamEmmeke Huijbershuijbers.e@2college.nl
OrthopedagoogSuzanne van de Sandesande.s@2college.nl
Decanaat
Decaan vmboAddie Hermanshermans.a@2college.nl
Decaan havo, vwoMarjolein van Gorpgorp.m@2college.nl
Vertrouwenspersonen
Marlou Rafael Martínezrafaelmartinez.m@2college.nl
Anke van Herkherk.a@2college.nl
Guus Zopfizopfi.g@2college.nl
Schoolleiding
VestigingscoördinatorSybe Kootstrakootstra.s@2college.nl
VestigingsdirecteurBen Leenenleenen.b@2college.nl