Vrijdag 25 mei
Inhaaltoets H4 NE T4-5 les 8 en 9 lok 200  Saaid Abdulesaaid, Floor van der Avoort, MArvin Bax, Maarten Bexc, Eva van Dorst, Linda Fitters, Mike Goudriaan, Luca Klijsen, Laura Kloppenburg, Kacper Kowalewski, Mike Leijten, Emma van Meel, Ruben van de Rande, Teun Smulders, Lisanne Wessels, Robin Becx, Thomas Graziano, Julie Smit
Inhaaltoets H4 FA T4-4 les 9 lok 200 Bente Elias

Vrijdag 18 mei
Inhaaltoets A5 NE T5-4 lok 200 les 8 en 9 Maud Blom Ivo van Gils Mehrag Faiz Daphne Mathijsen Amber Aerts, Marit Mulders, Noah Poot, Bente Philippo
Inhaaltoets A5 WD T5- 5  les 9 lok 200 Tim van Baast, Claire de Laat, Paul de Moor
Inhaaltoets A5 GS T5-2 les 8 en 9 lok 200 Britt Geertsma
Inhaaltoets A5 MW T-3 les 8 en 9 lok 200 Tamir Jansen
Inhaaltoets A5 FA T5-4  les 9 lok 200 Danique de Leeuw
Inhaaltoets A4 WA T4-5 les 9 lok 200 Michiel Bastijn
Inhaaltoets A4 MW T4-3 les 9 lok 200 Cathelijne Tilanus
Inhaaltoets H4 DU T4--5 les 9 lok 200 Maartje Bals
Inhaaltoets H4 SK T4-4 les 8 en 9 lok 200 Kacper Kowalewski, Asal Neshad Ashkzari, Melissa van Gool, Rogier Brekelmans
Inhaaltoets H4 GS T4-3 les 9 lok 200 Mike den Ouden, Kiran Kalloe, Boris Priems, Nona Janssen, Charlotte Rutten
Inhaaltoets H4 BV T4-3 les 9 lok 200 Bente Elias, Julie Smit
Inhaaltoets H4 EN T4-5 les 8 en 9 lok 200 Teun Robben
Inhaaltoets H4 MO T4-4 les 9 lok 200 Laura Kloppenburg
Inhaaltoets A4 Bi T4--3 les 9 lok 200 Jis van Hees, Sander Klaassen, Britt van Rijsewijk, Tristan de Gier
Inhaaltoets A4 MO T4-3 les 9 lok 200 Floor Lauwerijssen

Donderdag 17 mei
Inhaaltoets A5 BI les 7 en 8 lok 200 Max van 't Hof


Dinsdag 8 mei
Inhaaltoets H4 MA  T4-2 les 7 lok 200 Vincent Heefer
 
Vrijdag 20 april
Inhaaltoets A4 NA T4-3 lok 200 les 9 Lars de Haas, Olivier Timmermans, Cars van Rooy
Inhaaltoets H4 AK les 9 lok 200 Pim Ermen, Youri Poirters
Inhaaltoets A4 FA T4-4 les 9 lok 200 Daniek Kokke
Inhaaltoets A4 EC  T4-3 les 9 lok 200 Michiel Bastijn
Inhaaltoets H4 MW T4-3 les 8 en 9 lok 200 Job Copal 
Inhaaltoets H4 BI T4-5 les 9 lok 200 Marjolein van den Dries, Tom Huijnen, Mart Hellemons, Willemijn van der Meer, Melissa van Gool, Femke van Nunen, Tim van Antwerpen, Yinte Goudriaan
Inhaaltoets H4 EC T4-3 les 8 en 9 lok 200 Aniek Hanhart


Donderdag 19 april
Inhaaltoets A5 WB T5-4 les 7 en 8 lok 200 Tim Reddering, Tim van Baast, Bart Vermeer, Annabelle de Ruiter, Jannink Bekkers
Inhaaltoets A5 WA T5-4 les 7 en 8 lok 200  Rick van de Sande, Danique de Leeuw, Marit Mulders, Frederiek van Dijk, Tobias Franken, Jaap Robben, Luuk Vervoord, Tamir Jansen, Lotte van Dongen
Inhaaltoets A5 WC T5-4 les 7 lok 200 Floor Lurhman, Maud Blom
Inhaaltoets H4 WA T4-2 les 1 Vincent Cornax

Vrijdag 13 april
Inhaaltoets H4 FA T4-4 les 9 lok 200 Anouk van BArt, Veerle Ketelaars, Brian de Beer, Bente Elias, Veerle van den Brand
Inhaaltoets H4 WA T4-4 les 8 en 9 lok 200 Fleur Alkema, Inge de Kruijf, Nikki Snoeren,Kiran Kalloe, Lotte Janssen, Stef Kluwen, Pim Ermen, Floor van der Avoort, Tim van Antwerpen, Luca Klijsen
Inhaaltoets H4 WB T4-4 les 8 en 9 lok 200 Teun Robben, Merle de Laat, Mike Goudriaan
Inhaaltoets A5 FA T5-4 les 9 lok 207 Danique de Leeuw, Julia Oostra, Thomas Verhaegen Hannah van den Brand, Bente Philippo, Luuk Janssen, Jochem Beerens, Lucas Broekmans
Inhaaltoets A4 MA T4-2 les 9 lok 200 Sjoerd Joosen, Lars de Haas
Inhaaltoets A4 WB T4-4 les 9 lok 200 Vivan Kennis, Jelle Schoenmakers
inhaaltoets A4 FA T4-1 les 9 lok 207 Kirsten Janssens
Inhaaltoets A4 CAT T4-3 les 9 lok 200 Olivier Timmermans
Inhaaltoets A5 MO T5-3 les 9 lok 200 Mathijs Sebregts 
Inhaaltoets A5 SPU T5-2 les 8- 9 lok 200 Tamir Jansen 

Maandag 9 april
Inhaaltoets H5 Sk T5-4 les 1 en 2 Dana Brekelmans
Vrijdag 6 april
Inhaaltoets A4 LB T4-2  lok 200 les 9 lok 200 Cars van Rooy, Romy Bakker, Merijn Athmer, Frederique de Bekker, Olivier Timmermans, Lars de Haas
Inhaaltoets H4 EN T4-5 les 8 en 9 lok 207 Teun Robben,  Thomas Graziano, Jip Jansen, Inge de Kruijf, Merle de Laat, Mathijs van Ingen, Anouk van Bart, Veerle Ketelaars, Brian de Beer, Harm Peters, Bente Elias, Daphne Spuijbroek
Inhaaltoets H4 EN T4-3 les 9 lok 207 Joep Denissen, Vincent Cornax
Inhaaltoets A5 EC T5-3 Les 8 en 9 lok 207 Jochem Beerens, Benjamin van der Vorst, Annabelle de Ruiter, Tamir Jansen
Inhaaltoets A4 CKV T4--3 les 9 lok 207 Jelle Schoenmakers, Vivan Kennis
inhaaltoets A5 BI T5-4 les 9 lok 200 Stijn Peters, Mathijs Sebregts
Dinsdag 3 april
Inhaaltoets H5 EC T5-3 les 7 en 8 lok 200 Yaron van Veen
Vrijdag 30 maart
Inhaaltoets A4 GS T4-1 les 9 lok 207 Kirsten Janssens
Inhaaltoets A5 BV T5-2 les 8 loik 207 Floor Luhrman
Inhaaltoets H4 DU T4-5 les 9 lok 207 Femke van Nunen, Pieter van der Wegen, Daphne Spuijbroek, Nona Janssen, Emma van Meel,Tim Planken, Maartje Bals, Adam van der Wel, Amber Peek.
Inhaaltoets H4 AK T4-3 les 9  lok 207 Sterre Los, Pim Ermen, Joep Denissen, Nina OÇonnor
Inhaaltoets H4 NA T4-4 Les 9 lok 207 Mart Hellemons, Teun Robben
Inhaaltoets H4 EC T4-3 les 8-9 lok 207 Iris van Eijck
Inhaaltoets H4 NA T4-3 les 8- 9 lok 207 Philip Overeem
Inhaaltoets A5 DU T5-5 les 9 lok 207 Jules van de Brand, Tamir Jansen, Danique de Leeuw, Luuk Vervoord, Lars de Haas, Laurijn Roggeveen, Annabel de Ruiter, Jaap de Vries, Tim Reddering.
Inhaaltoets A5 EN T5-5 les 8-9 lok 207 Lisa Dominicus
Inhaaltoets A4 SOC T4-2 les 9 lok 207 Olivier Timmermans
Inhaaltoets A4 AK  T4-3  les 9 lok 207 Frederique de Bekker
Inhaaltoets A6 MO T6-3 les 8- 9 Lok 207 Maud Embregts, Michel Harms
Inhaaltoets H5 MO T5-3 les 8 en 9 lok 200 Danique de Laat
Inhaaltoets H5 EC T5-4 les 8 en 9 Bram Schoenmakers, Mathijs Houthuijzen
Inhaaltoets H5 WA T5-2 les 8-9 lok 200 Yaron van Veen
Inhaaltoets H5 MO T5-4 les 8 en 9 lok 200 Christian van Zon, Maarten Boonstra

Donderdag 29 maart
Inhaaltoets H5 WA T5-3 les 7 en 8  lok 200 Mathijs Houthuijzen


Dinsdag 27 maart
Inhaaltoets A6 MO T6-4 les 1 en 2  lok 200 Gijs de Vos
Inhaaltoets H5 WA T5-3 les 1 en 2  lok 200 Mathijs Houthuijzen, Jasper Moonen,Joep de Groot
Inhaalteots H5 FA T5-4 les 1 en 2 lok 200 Sanna Maasen
Maandag 26 maart
Inhaaltoets H5 EC T5-2 les 1 en 2 lok 200 Renee Simons
Inhaaltoets A6 WA T63 les 1 en 2 lok 200 Gijs de Vos, Maura Pagie, Elisa Hermans
Inhaaltoets A6 MW T6-3 Les 1 en 2 lok 200 Nienke Lapien
Inhaaltoets H5 DU T5-3 les 1 en 2 lok 200 Madelief Meerschaert

Inhaaltoets H5 SK T5-2 les 7 en 8 lok 200 Renee Simons
Inhaaltoets A6 DU T6-6 les 7 en 8  lok 200 Anja Balasjan, Victor van den Brand, Lily Swens
INhaaltoets A6 FA T6-4 les 7 en 8  lok 200 Gijs de Vos , Nienke Lapien
Inhaaltoets H5 EC T5-4 les 1 en 2 lok 200 Bram Schoenmakers, Tristan de Kok, Mathijs Houthuijzen, Carlijn Vermeer, Robin Ligtenberg, Ilke van Roos, NIels Mallant, Noah Hoezen
Inhaaltoets A6 BI T6-4 les 1 lok 200 Hilde van Esch
Inhaaltoets A6 GS T6-3 les 1-en 2 lok 200 Anne Wolfs
Inhaaltoets A6 EC T6-4 les 1 en 2 lok 200 Addy van Iersel
Inhaaltoets H5 MW T5-4 les 1 en 2 Jasper van Meel
INhaaltoets H5 MO T5-3 les 1 en 2 Joep de Groot


Vrijdag 23 maart
Inaaltoets A6 EC T6-3 les 7 en 8 lok 200 Hanna van Zon
Inhaaltoets A5 WA T5-3 les 9 lok 207 Tamir Jansen
Inhaaltoets A5 EN T5-3 les 9 lok 207 Floor Luhrman, Jannik Bekkers, Marijn Brok
Inhaaltoets H4 MA T42 les 9 lok 207 Femke van Nunen, Jip Jansen, Pieter van der Wegen, Sarah van der Avoort, Daphne Spuijbroek, Rogier Brekelmans, Nona Janssen,Emma van Meel, Kiran Kalloe, Saaid Abdule, Tim Planken, Maartje Bals, Adam van der Wel, Amber Peek,Joep Denissen, Dirk van Ierland
Inhaaltoets H4 SOC T4-2 Mart Hellemonts, Lieke van den Biggelaar
Inhaaltoets H5 SK T5-3  les 8 en 9 lok 207 Renee Simons, Harm van den Dries, Lissa van Beerendonk, Ruud van Haaren, Tobia Besteman,
Inhaaltoets A4 BI T4-2 les 8 en 9 lok 207 Tim Suos, Vivian Kennis, Cars van Rooy, Fleur Stevens​
Inhaaltoets A5 GS T4-3 les 9 lok 207 Britte Geertsma
Inhaaltoets A6 DU T6-6 les 8 - 9  lok 207 Anja Balasjan
Inhaaltoets A6 WD T6-3 les 1 en 2  lok 200 Hilde van Esch
Inhaaltoets H5 WA T5-2 les 1 en 2 lok 200 Tessa Kabalt, Emiel Verhoeven,Robin Ligtenberg, Bram Schoenmakers, Niels Beukers,Luuk van Haaren, Tobias Besteman
Toets H5  SK  T5- les 1 en 2 lok 200 Lissa van Beerendonk,Tim Prins, Renee Simons, Duncan Schoenmakers, Marlou Scheffers, Esmee Gevers, Harm van den Dries, Dana Brekelmans, Esther Pijnenburg, Sander van Dinteren, Marlieke Brock, Sam van de Plas Max Koster
Inhaaltoets A4 DU T4-5 les 1 lok 200 Olivier Timmermans


Donderdag 22 maart
INhaaltoets H5 NA T5-4 les 7 lok 200 Bart van Beckhoven
Woensdag 21 maart
Inhaaltoets H5 EN T5-3 les 7 en 8  lok 200 Bart van Backhoven,Menno Lapien
Inhaaltoets H5 EN+ T5-6 les 7 en 8 lok 200 Mathijs van Houthuijzen
Inhaaltoets H5 MW T5-4 les 7 en 8 lok 200 Thom van de Ven, Brunilda Morina
Inhaaltoets A4 EC T4-2 Les 7 en 8 lok 200 Olivier Timmermans

Dinsdag 20 maart
Inhaaltoets H5 EC T5-1 les 1 en 2 Lok ? Renee Simons
 
Vrijdag 16 maart
Inhaaltoets A5 MW T5-3 les 8 en 9 lok 207 Tamir Jansen
Inhaaltoets A5 BV T51 les 8 lok 207 Floor Luhrman
Inhaaltoets A5 BI T5-3 les 8 en 9 lok 207 Tim van Baast, Vera Bekkers, Bram Verhagen, Mathijs Sebregts
Inhaaltoets H4 BI T4-4 les 9  lok 207 Linda Fitters, Marijn van Baast, Melissa van Gool, 
Inhaaltoets H4 EN T4-3 les 9 lok 207 Femke van Nunen, Djené Janssen, Max Bogaers, Mirte Groenland, Nina O'Connor, Judith Hulten, Jesper Westerveld, Floor van er Avoort, Saaid Abdule
Inhaaltoets H4 BV T42 les 8 lok 207 Saaaid Abdule, Nina OÇonnor. Mirte Groenland
Inhaaltoets A4 WA T4-4 les 9 lok 207 Marieke Schellekens, Romy Bakker, Fleur Stevens,Indy Wolfs, Sander Klaassens

Woensdag 14 maart
Inhaaltoets H5 BI T5-1 les 1 lok 200 Bart van Beckhoven
Inhaaltoets H5 BV T5-2 les 1 lok 200 Thom van de Ven
 
Dinsdag 13 maart
Inhaaltoets A6 NA T63 les 1 lok 200 Valerie Menne, Bram Brans, Jeske Eras, Eef Smits, Maerijn van Dijk, Anneke Wordragen, Florine Roets, Luc Scholtze, Lois Smits, Elke van Duin, Esmee Verhagen, Rob Boogaers, Yannick Beekman
 
Maandag 12 maart
Inhaaltoets H5 WB T5-3  les 7 en 8 lok 200 Bart van Beckhoven
Inhaaltoets H5 WA T5-2 les 7 en 8 lok 200 Tessa Kabalt, Emiel Verhoeven,Robin Ligtenberg, Bram Schoenmakers, Niels Beukers,Luuk van Haaren, Tobias Besterman
Inhaaltoets A6 EC T-3 les 7 en 8 lok 200 Addy van Iersel
 
Vrijdag 9 maart (10
Inhaaltoets H5 WA T5-2 les 8 en 9 lok 207 Mirthe van heel
Inhaaltoets H5 EC T5-3 les 8 en 9 lok 207 Storm Wouters, Mattijs Houthuijzen, Noah Hoezen, Niels Mallant, Stijn de Koster, Luuk van Haaren, Sara Wolfs, Maud Smits, Renee Simons,Thom van de Ven
Inhaaltoets A5 EC T5-2 les 8 en 9 lok 207 Roy Fonken
Inhaaltoets H5 BI T5-3 les 7 en 8  lok 207 Bart van Beckhoven
Inhaaltoets A5 NA T5-3 les 9 lok 207 Jules van den Aker, Rick van de Sande, Marit Mulders, Indra de Been, Tim van Baast, Tim Reddering, Jannik Bekkers
Inhaaltoets A5 NE T5-6 les 9 lok 207 Tamir Jansen
Inhaaltoets A5 SPU T5-2 les 8 en 9 Bart Vermeer


Donderdag 8 maart
Inhaaltoets A6 MO T61 les 7 en 8 lok 200 Harrie van de Plas.



Dinsdag 6 maart
Inhaaltoets A6 GS T6-1 les 7 en 8 lok 200 Charlotte Daemen
Inhaaltoets A6 EC T6-3 les 7 en 8 lok 200 Bram Brans, Addy van Iersel
Maandag 5 maart
inhaaltoets H5 EN T5-3  lok 200 Bart van Beckhoven
Inhaaltoets H5 WA T5-1 lok 200 Niels Beukers
 
Vrijdag 2 maart (26)
Inhaaltoets H5 GS T5-3 les 8 en 9 lok 207 Anne Christianen, Bram Schoenmakers
Inhaaltoets H5 BV T5-2 les 9 lok 207 Mirthe van Heel, Thom van de Ven
Inhaaltoets H5 GS T5-2 les 9 lok 207 Bibi Beerens, Alek van der Heijden
Inhaaltoets H4 FA T4-2 les 9 lok 207 Aniek Hanhart
Inhaaltoets H4 NA T4-3 les 8 en 9 lok 207 Tim van Antwerpen, Philip Overeem, Asal Neshad
 
Inhaaltoets A5 SPU T5-2 les 8 en 9 lok 207 Bente Philippo, Tamir Jansen
Inhaaltoets A4 NE T4-3 les 9 lok 207 Donna van Ierland, Lara Kreijveld
Inhaaltoets A4 CAT T4-2 les 9 lok 207 Olivier Timmermans
Inhaaltoets A4 CKV T4-2 les 9 lok 207 Nathan Duterre, Filippine van de Langerijt
Inhaaltoets H4 SK T4-2 les 9 lok 207 Nikki Snoeren
Inhaaltoets H5 EC T5-2 les 8 en 9 lok 207 Pleun van de Ven, Joep de Groot, Renee Simons
Inhaaltoets H5 LB T53 les 9 Mirthe de Rooij, Bart van Beckhoven
 
Lokaal 200
Inhaaltoets A6 BI T6-3 les 7 lok 200 Mila, Hamer, Quinten van Abeelen, Manou Kennis
Inhaaltoets A6 FA T6-1 les 7 en 8 lok 200 Nienke Lapien
Inhaaltoets A6 MW T6-2 les 7 en 8 lok 200 Eline Bothe, Max Baaten, Harrie van de Plas
Inhaaltoets A6 SK T6-2 les 7 en 8 lok 200 Eef Smits

Woensdag 28 februari
Inhaaltoets H5 NE ged schrijven lok 200 Les 7  8 en 9 Joep de Groot
Inhaaltoets H5 AK T5-2 les 1  Elze Kivits,Renee Simons, harm van den Dries
Inhaaltoets H5 NA T5-4  les 1 Bart van Beckhoven

Dinsdag 27 februari
Inhaaltoets A6 LB T6-1 les 1 lok 200 Yanick Beekman, Eef Smits, Milica Prascevic
Inhaaltoets Â6 FA T6-5 les 7 lok 200 Dieuwertje Verheijden Mila Hamer, Suzanne Assendelft
Inhaaltoets A6 EN T6-5 les 7 en 8 lok 200 Maud Schaapsmeerders, Luuk van Gestel
 
Vrijdag 23 februari (31)
Inhaaltoets H4 NE T4-3 les 9 lok 207 Rogier Brekelmans, Emmie Verheijden, Marijn van Baast, Laura Kloppenburg, Rogier van Dijk, Vincent Heefer, Guus Tol, Nikki Snoeren, Luca Klijsen, Danique Swinkels, Aniek Hanhart, Rick Verhoeven
Inhaaltoets H4 CKV T4-1 les 9 lok 207 Robin Becx
Inhaaltoets A5 EC T5-2 les 8 en 9 lok 207 Jenthe de Koning, Wouter de Kroon, Jaap Robben, Roy Fonken, Luuk Vervoord,
Inhaaltoets H5 EN T5-3 les 8 en 9 lok 207 Dave de Brouwer, Imke den Ouden, Fabienne van de Wiel, Menno Lapien, Floor Pijnenburg, Bibi Beerens, Floris Ermen, Bart van Beckhoven
Inhaaltoets H5 EN+ T5-6 les 8 en 9 lok 207 Mattijs Houthuijzen
Inhaaltoets H5 NA T5-4 les 9 lok 207 Max Koster
Inhaaltoets A5 NE T5-6 les 9 lok 207 Tamir Jansen, Hein van Zeeland
Inhaaltoets H5 MO T5-1 les 8 en 9 lok 207 Joep de Groot
Inhaaltoets A5 BI T les les 8 en 9 lok 207 Max van 't Hof
 
Woensdag 21 februari
Inhaaltoets H5 gedocumenteerd schrijven les 7-8-9 lok 200 Niels Mallant, Joep de Groot
Inhaaltoets  A6 gedocumenteerd schrijven les 7-8-9 lok 200 Milicia Prascevic, Anne Wolfs
 
Vrijdag 9 februari (32)
Inhaaltoets A4 EC T4-2 les 8 en 9 lok 207 Michiel Bastijn, Filippine Langerijt, Sanne Kreeberg, Merijn Athmer, Olivier Timmermans
Inhaaltoets H5 LB T5-3 les 9 lok 207 Bart van Beckhoven
Inhaaltoets H4 EC T4-3 les 8 en 9 lok 207 Stan Bouwman, Nona Janssen, Sterre van den Wildenberg, Lotte Janssen, Iris van Eijck, Dirk van Ierland, Milou Massuger, Rogier van Dijk, Sterre Los, Nova Schilders, Djené Janssen, Rogier van Dijk, Aniek Hanhart
Inhaaltoets H4 AK T4-3 les 9 lok 207 Luca Klijsen
Inhaaltoets H4 NA T4-2 les 9 lok 207 Nikki Snoeren
Inhaaltoets A5 WA T5-3 les 9 lok 207 Tamir Jansen, Marit Mulders, Jenthe de Koning, Thomas Verhaegen
Inhaaltoets A4 AK T4-2 les 9 lok 207 Frederique de Bekker
Inhaaltoets H5 SK T5-2 les 8 en 9 lok 207 Lissa van Beerendonk, Renee Simons
Inhaaltoets H5 PHIL T5-3 les 9 lok 207 Boet Slobbe
Inhaaltoets A5 BI T5-1 les 9 lok 207 Tijn Wolfs,
 
Inhalers Luistertoets Duits les 8 (apart lokaal)
A4 Olivier Timmermans, Rosa Voorhorst, Danique Kokke,
H4 Max Bogaers, Jesper Westerveld, Pieter van der Wegen, Charlotte Rutten
 
Inhalers Kijk-luistertoets Duits les 9 (apart lokaal)
A4 Stan Teurlings, Romy Bakker, Fleur Stevens,
H4 Renske van Dijk, Jesper Westerveld
 
Donderdag 8 februari
Inhaaltoets A5 SK T5-2 les 7 en 8 lok 200 Bram Vugts, Hein van Zeeland
 
Dinsdag 6 februari (Lokaal volgt nog)
Inhaaltoets A6 EC T6-2 les 7 en 8  Tom Beks, Bram Brans, Lily Swens, Yanick Beekman
Inhaaltoets A6 WA T6-2 les 7 en 8 Maura Pagie, Anja Balasjan
Inhaaltoets A6 WB T6-2 les 7 en 8 Mareijn van Dijk, Luc Scholtze, Jeske Eras, Thijs Schellekens, Wouter van den Boer, Martijn Schellekens, Milica Prascevic, Sjoerd van der Velden
Inhaaltoets A6 WC T6-2 les 7 en 8  Nienke Lapien
 
Vrijdag 2 februari (26) Let op: 40 minuten rooster
Inhaaltoets H5 WA T5-2 les 7 en 8 lok 200 Melanie Zieltjens, Tessa Kabalt, Emiel Verhoeven, Sam van Dijk, Rick Vermeer, Bram Schoenmakers, Mirthe van Heel, Boet van Slobbe, Robin Ligtenberg, Joep de Groot, Pieter van de Ven, Aukje Adriaensen, Tobias Besteman, Jasper Moonen, Luuk van Haaren, Lissa van Beerendonk, Pleun van de Ven, Niels Beukers, Yaron van Veen
Inhaaltoets H4 GS T4-2 les 8 en 9 lok 206 Jeroen Erkeland, Amber Peek, Adam van der Wel, Julie Smit, Tim Planken Inhaaltoets H4 MA T4-1 les 9 lok 206 Joep Denissen
Inhaaltoets H5 WB T5-2 les 8 en 9 lok 206 Bart van Beckhoven, Maxim Mulder, Bieke de Koning
Inhaaltoets H4 WA T4-3 les 9 lok 206 Sanne Opsteeg, Tim van Antwerpen, Pieter van der Wegen, Floor van der Avoort
Inhaaltoets H4 CKV T4-1 les 9 lok 206 Sophie Arents, Linda Fitters, India van Lokven, Nina o’Connor, Rogier Brekelmans
Inhaaltoets A5 EN+ T5-2 les 9 lok 206 Jaap de Vries, Stijn Michiels, Maud Blom, Tijn Wolfs
Inhaaltoets H4 BI T4-3 les 8 lok 206 Veerle Ketelaars, Lisanne Wessels, Femke van Nunen, Nina O’Connor
 
Dinsdag 30 januari
Inhaaltoets A6 FA T5-7 les 1 lok 200 Nienke Lapien
Inhaaltoets A6 NE T6-3 les 1 lok 200 Anne Wolfs
Inhaaltoets A6 MO T6-1 les 7 en 8 lok 200 Casper Poot, Gijs de Vos, Addy van Iersel, Maud Embregts, Tobias van Schooneveld, Anja Balasjan, Charlotte Daemen, Harrie van de Plas
 
Vrijdag 26 januari (33)
Inhaaltoets H5 LB T5-3 les 9 lok 206 Rick Vermeer, Bieke de Koning, Robin Ligtenberg, Pleun van de Ven, Dana Brekelmans
Inhaaltoets A4 CAT T4-1 les 8 lok 206 Maurits Verheijen
Inhaaltoets A4 MO T4-2 les 9 lok 206 Luc van der Meijs, Maurits Verheijen
Inhaaltoets H5 BI T5-3 les 8 en 9 lok 206 Bart van Beckhoven, Luc Janssen, Ruud van Haaren
Inhaaltoets H5 BI T5-2 les 8 Lissa van Beerendonk
Inhaaltoets H5 EC T5-2 les 8 en 9 lok 206 Renee Simons, Tom Visser, Esther Pijnenburg, Sanna Maasen, Carlijn Vermeer, Lily Planken
Inhaaltoets H5 MW T5-3 les 8 en 9 lok 206 Julien van Rooij, Joep de Groot
Inhaaltoets A5 NA T5-2 les 9 lok 206 Frederiek van Dijk, Jaap de Vries, Stijn Michiels, Jannik Bekkers, Tijn Wolfs
Inhaaltoets A4 GS T4-1 les 8 en 9 lok 206 Daniek Kokke
Inhaaltoets H4 WA T4-3 les 9 lok 206 Max Bogaers, Christian van den Broek, Xander Snijtsheuvel
Inhaaltoets H4 FA T4-2 les 9 lok 206 Veerle Ketelaars, Aniek Hanhart
Inhaaltoets H4 SK T4-2 les 9 lok 206 Nikki Snoeren, Asal Neshad Ashkzari, Linda Fitters,
 
Vrijdag 19 januari (41)
Inhaaltoets H4 MW T4-2 les 8 en 9 lok 206 Djené Janssen, Willem van Riel, Saaid Abdule
Inhaaltoets H5 AK T5-1 les 9 lok 206 Jasper Moonen, Elze Kivits, Job Bouma, Renee Simons, Koen Smulders, Mathijs Metten, Myrthe van Rooij, Esmée Gevers, Dana Brekelmans
Inhaaltoets A4 MW T4-2 les 8 en 9 lok 206 Merijn Athmer
Inhaaltoets H5 SK T5-2 les 8 en 9 lok 206 Esther Pijnenburg
Inhaaltoets H5 GS T5-2 les 9 lok 206 Bibi Beerens, Minoes Nellen, Joep de Groot, Ilke van Roosmalen, Floris Ermen, Noah Hoezen, Julien van Rooij, Nikki van de Borne, Tom visser
Inhaaltoets H4 WB T4-3 les 9 lok 206 Rogier Brekelmans, Alicja Jaroszkiewicz
Inhaaltoets H4 MA T4-1 les 9 lok 206 Veerle Ketelaars, Laura Kloppenburg, Joep Denissen, Lisanne Wessels, Daphne Spuijbroek, Femke van Nunen, Aniek Hanhart, Bente Elias
Inhaaltoets A5 WB T5-3 les 9 lok 206 Annabelle de Ruiter, Luuk Janssen
Inhaaltoets A4 BI T4-1 les 9 lok 206 Romy Bakker
Inhaaltoets H4 EN T4-2 les 9 lok 206 Marijn van Baast
Inhaaltoets H4 ENPLUS T4-2 les 9 lok 206 Femke Reinders
Inhaaltoets H4 NA T4-2 les 9 lok 206 Nikki Snoeren, Robin Becx
Inhaaltoets A5 MW T5-2 les 9 lok 206 Renske van Dokkum, Emma van den Berg
Inhaaltoets A4 EC T4-1 les 9 lok 206 Maurits Verheijen
 
Maandag 15 januari
Inhaaltoets A6 BI T6-2 les 1 lok 200 Bram Brans, Luc Scholtze
 
Vrijdag 12 januari (29)
Inhaaltoets A4 DU T4-1 les 9 lok 206 Britte Geertsma
Inhaaltoets A6 NA T6-2 les 9 lok 206 Jeske Eras
Inhaaltoets H5 MO T5-1 les 8 en 9 lok 206 Laura Villevoije, Maxim Mulder, Joep de Groot
Inhaaltoets H5 LB T5-2 les 9 lok 206 Thom van de Ven, Mirte van Rooij, Yaron van Veen
Inhaaltoets H4 MO T4-2 les 9 lok 206 Hein de Bresser, Pieter van der Wegen
Inhaaltoets A5 BI T5-2 les 9 lok 206 Marit Mulders, Mathijs Sebregts, Dave van Iersel
Inhaaltoets A5 DU T5-3 les 8 en 9 lok 206 Boudewijn de Groot, Andjela Prascevic, Emma van den Berg
Inhaaltoets A4 MA T4-1 les 9 lok 206 Thijs Schoenmakers
Inhaaltoets A6 DU T6-3 les 8 en 9 lok 206 Anne Wolfs
Inhaaltoets H5 PHIL T5-2 les 9 lok 206 Niels Mallant, Sara Wolfs, Madelief Meersschaert
Inhaaltoets H4 NE T4-2 les 8 en 9 lok 206 Nikki Snoeren, Mart Hellemons, Amber Peek, Mathijs van Ingen, Joep Denissen
Inhaaltoets A5 MO T5-2 les 9 lok 206 Luuk Vervoord, Jorden Knubben
Inhaaltoets A5 GS T5-1 les 8 en 9 lok 206 Daphne Mathijsen
Inhaaltoets A4 WA T4-2 les 9 lok 206 Sander Klaassen
 
Dinsdag 9 januari
Inhaaltoets A6 FA T5-7 les 1 lok 200 Nienke Lapien
 
Donderdag 21 december
Inhaaltoets A6 EN T6-4 les 4 en 5 lok 200 Victor van den Brand
Inhaaltoets H4 GS T4-1 les 1 lok 200 Hein de Bresser
 
Woensdag 20 december
Inhaaltoets A6 AK T6-1 les 7 lok 200 Janneke Bakkeren, Eline Bothe
 
Dinsdag 19 december
Inhaaltoets A6 MW T6-1 les 7 en 8 lok 200 Nienke Lapien
 
Maandag 18 december
Inhaaltoets A4 DU T4-1 les 1 lok 200 Olivier Timmermans
Inhaaltoets A5 FA T5-1 les 1 lok 200 Emma van den Berg
Inhaaltoets A5 DU T5-1 les 1 lok 200 Tamir Jansen, Bram Vugts
 
Vrijdag 15 december
Inhaaltoets H4 EN T4-2 les 9 lok 200 Marijn van Baast, Femke van Nunen, Joep Denissen, Rogier van Dijk, Sanne Opsteeg, Floor van der Avoort, Merle de Laat, Pim Ermen, Julie Smit, Tim Planken
Inhaaltoets H5 WA T5-1 Les 8 en 9 lok 200 Esther Pijnenburg, Kim Wielens, Tobias Besteman, Bram Schoenmakers, Max Koster, David Le Loux, Menno Lapien, Harm van den Dries,
Inhaaltoets H5 LB T5-2 les 9 lok 200 Dave de Brouwer
Inhaaltoets H5 FA T5-1 les 8 en 9 lok 200 Sanna Maasen, Iris van Oirschot
Inhaaltoets H4 AK T4-1 les 9 lok 200 Nina O’connor, Asal Neshad Ashkzari
Inhaaltoets H4 ENPLUS T4-4 les 9 lok 200 Femke Reinders
Inhaaltoets H4 MO T4-1 les 9 lok 200 Hein de Bresser
Inhaaltoets A5 NE T5-2 les 9 lok 200 Nina de Kort, Mehrag Faiz, Rick van de Sande, Thomas Verhaegen, Emma van den Berg
Inhaaltoets A4 NE  T4-2 les 8 en 9 lok 200 Martijn Cohen, Olivier Timmermans, Daniek Kokke, Lars de Haas, Maurits Verheijen
Inhaaltoets A4 CAT T4-1 les 9 lok 200 Romy Bakker
Inhaaltoets A4 CKV T4-1 les 9 lok 200 Thijs Schoenmakers
Inhaaltoets A4 WB T4-2 les 9 lok 200 Rogier Brekelmans
Inhaaltoets H5 EC T5-1 les 8 en 9 lok 200 Renee Simons,
Inhaaltoets A4 FA T4-1 les 9 lok 200 Nathan Duterre
Inhaaltoets H4 WA T4-2 les 9 lok 200 Dirk van den Boer, Willemijn van der Meer
Inhaaltoets A5 SPU T5-1 les 8 en 9 lok 200 Tamir Jansen, Maxime van Esch
Inhaaltoets A6 DU T6-2 les 9 lok 200 Bram Brans
Inhaaltoets H5 MO T5-1 les 8 en 9 lok 200 Maud Smits
 
Woensdag 13 december
Inhaaltoets A6 NE T6-3 les 1 lok 200 Bram Brans, Anne Wolfs, Casper Poot, Eef Smits, Addy van Iersel,
 
Maandag 11 december
Inhaaltoets A6 MW T6-1 les 7 en 8 lok 200 Nienke Lapien
 
Vrijdag 8 december (Politieke dag)
Inhaaltoets A5 EC T5-1 les 6 en 7 lok 206 Tamir Jansen, Luuk Janssen, Bente Philippo, Tijn Wolfs
Inhaaltoets A5 WA T5-2 les 6 lok 206 Britte Geertsma, Emma van den Berg, Eva Brekelmans
Inhaaltoets H5 MW T5-2 les 6 lok 206 David le Loux, Anne Christianen, Bibi Beerens
Inhaaltoets H5 NA T5-2 les 6 lok 206 Max Koster
Inhaaltoets H4 BI T4-2 les 6 lok 206 Mike Leijten
Inhaaltoets H4 MO T4-2 les 6 lok 206 Kim Damen, Fleur Alkemade, Charlotte Rutten, Dirk van den Boer, Pieter van der Wegen, Max Bogaers,
Inhaaltoets A5 EN T5-2 les 6 lok 206 Bram Vugts
Inhaaltoets A5 AK T5-1 les 6 lok 206 Maud Blom
Inhaaltoets A5 WB les 6 lok 206 Julia Oostra, Hein van Zeeland
Inhaaltoets H5 BV T5-2 les 6 lok 206 Thom van de Ven
Inhaaltoets H5 EN+ T5-1 les 6 en 7 lok 206 Alek van der Heijden
Inhaaltoets H5 DU T5-1 les 6 en 7 lok 206 Fabienne van de Wiel, Dana Brekelmans, Stijn de Koster
Inhaaltoets A4 WA T4-2 les 6 lok 206 Cars van Rooy, Olivier Timmermans, Sander Klaassen
Inhaaltoets A6 WA les 6 en 7 lok 206 Addy van Iersel
 
Maandag 4 december
Inhaaltoets A6 GS T6-1 les 7 en 8 lok 200 Anne Wolfs
 
Vrijdag 1 december
Inhaaltoets H4 DU T4-2 les 9 lok 206 Maartje Bals, Amber Peek, Adam van der Wel, Laura Vugts, Djené Janssen, Nona Janssenn
Inhaaltoets A5 MO les 9 lok 206 Lucas Broekmans, Tamir Jansen, Maxime van Esch
Inhaaltoets H4 AK T4-1 les 9 lok 206 Lisanne Wessels, Judith van Hulten, Asal Neshad Ashkzari, Just Denissen
Inhaaltoets A4 DU T4-2 les 9 lok 206 Cars van Rooy, Olivier Timmermans, Sander Klaassen
Inhaaltoets H5 WB les 8 en 9 lok 206 Bart van Beckhoven
Inhaaltoets H4 WA les 9 lok 206 Robin Koreman, Melissa van Gool, Kiran Kalloe, Gijs Bakkeren, Juul Vermeer
Inhaaltoets H4 WB les 9 lok 206 Thijs Regouw, Marijn van Baast
Inhaaltoets H4 NA les 9 lok 206 Femke van Nunen, Robin Koreman
Inhaaltoets A5 NA les 9 lok 206 Charlotte Jansen
Inhaaltoets A5 WA les 9 lok 206 Marit Mulders (T4-9)
Inhaaltoets A4 EC les 9 lok 206  Maurits Verheijen, Britt van Rijsewijk
Inhaaltoets H5 EN les 9 lok 206  Rick Vermeer, Olivier Walschots, Tom Visser
 
 
Woensdag 29 november
Inhaaltoets A6 BI les 1 lok 200 Jair van Beek
Maandag 27 november
Inhaaltoets A6 NA les 7 lok 200 Yannink Beekman
 
Vrijdag 24 november
Inhaaltoets H4 EC les 9 lok 206 Juul Vermeer 
Inhaaltoets H4 MO les 9 lok 206  Maartje Bals, Pieter van der Wegen
Inhaaltoets H4 GS les 9 lok 206  Willem van Riel, Saaid Abdule, Tim Planken
Inhaaltoets H5 PHIL les 9 lok 206 Brunilda Morina, Noah Hoezen
Inhaaltoets H5 LB les 9 lok 206 David Le Loux, Marieke Brock, Mirte van Rooij
Inhaaltoets A5 DU les 9 lok 206 Noah Poot, Mehrag Faiz, Bram Vugts, Jenthe de Koning
Inhaaltoets H5 EC les 8 en 9 lok 206 Minoes Nellen, Elze Kivits, Luuk van Haaren, Anne Verhoeven, Joep de Groot, Floris Ermen, Bibi Beerens, Sam de Groot, Renee Simons
Inhaaltoets A4 SK les 9 lok 206 Rosa Voorhorst
Inhaaltoets A4 BV les 9 lok 206 Willem Vromans

Maandag  20 november
Inhaaltoets A6 EC les 7 en 8 lok 200 Yannink Beekman
Vrijdag 17 november
inhaaltoets H4 EN les 9 lok 206 Youri Poirters, Merle de Laat, Amber Peek, Rens van Dungen, Just Denissen, Adam van der Wel, Saaid Abdule, Juul Vermeer
Inhaaltoets H4 EN+ les 9 lok 206 Mart Hellemons, Bente Baltussen, Tom Huijnen, Willemijn van der Meer, Thijs van Regouw, Anne Gram, Lieke Kuijs, Marjolein van den Dries
Inhaaltoets H5 SK les 9 lok 206 Renee Simons, Lissa van Beerendonk, Jasper Moonen
Inhaaltoets H5 GS les 9 lok 206 Anne Christianen, Laura Villevoije, Job Bouma, Tessa Kabalt, Jasper van Meel
Inhaaltoets H4 DU les 8 en 9 lok 206 Thomas Graziano, Gijs Bakkeren, Julia van den Bos
Inhaaltoets A5 SK les 9 lok 206 Noah Poot, Mehrag Faiz, Bram Vugts, Jenthe de Koning
Inhaaltoets A6 SK les 7 en 8 lok 200 Jair van Beek, Jeske Eras
Inhaaltoets A6 EC les 7 en 8 lok 200 Martijn Schellekens
Inhaaltoets A4 DU les 9 Olivier Timmermans

Maandag 13 november
Inhaaltoets A6 EN+ les 7 en 8 lok 200 Yannick Beekman
Vrijdag 10 november
Inhaaltoets H4 NE les 9 lok 206 Mart Hellemons. Bente Baltussen, Tom Huijnen, Willemijn van der Meer, Thijs Regouw, Stijn van Gorp, Femke van Nunen, Amber Peek, Maartje Bals, Nikki Snoeren, Anne Gram, Lieke Kuijs, Marjolein van den Dries, Juul Vermeer
Inhaaltoets A4 WB les 9 lok 206 Emilie van Hellenberg Hubar, Gitte Vogels, Joep Schraverus, Thijs Schoenmakers
Inhaaltoets H5 EN les 8 en 9 lok 206 Imke den Ouden, Bram Schoenmakers, Tessa Kabalt, Thom van de Ven, Lissa van Beerendonk
Inhaaltoets H5 EN+  les 8 en 9 Maxim Mulder
Inhaaltoets A5 GS les 9 lok 206  Britte Geertsma
Dinsdag 6november
Inhaaltoets A6 NA les 1 lok 200 Lois Smits

Vrijdag 3 november
Inhaaltoets H4 SK les9 lok 206 Marvin Bax, Jeroen Majoie, Robin Koreman
Inhaaltoets H5 BI les 9 lok 206 Harm van den Dries
Inhaaltoets H4 NA les 9 lok 206 Willemijn van der Meer, Thijs Regouw, Mart Hellemons, Femke van Nunen, Nikki Snoeren.
Inhaaltoets A4 NA les 9 lok 206 Emilie van Hellenberg Hubar, Stijn van de Logt, Tim Suos, Gitte Vogels, Joep Schraverus, Thijs Schoenmakers
Inhaaltoets H4 EC les 9 lok 206 Floor van de Avoort

Dinsdag 31 oktober
Inhaaltoets H4 MW les 7 lok 200 Anne de Gram

Vrijdag27 oktober
Inhaaltoets A5 WA les 8 en 9 lok 206 Marit Mulder
Inhaaltoets H4 EC les 9 lok 206 Rob de Werdt, Sjoerd van Leeuwen
Inhaaltoets A4 NE les 9 lok 206 Olivier Timmermans
Inhaaltoets H5 NA les 9 lok 206 Dana Brekelmans, Max Koster, Ruud van Haaren, Kasper van der Steen, Lissa van  Beerendonk
Inhaaltoets A4 WA les 9 lok 206 Maurits Verheijden
.
Vrijdag 13 oktober
Inhaaltoets A6 MW les 7 en 8  lok 200 Anouk van Tilburg
Donderdag 12 oktober
Inhaaltoets  A5 les 7 lok 200 DU T41  ( SCHRIJFTOETS) Britte Geertsma  
Inhaaltoets A5 les 7 lok 200  DU T42 ( schrijftoets) uit vwo 4  Tijn Wolfs
Vrijdag 3 oktober
Inhaaltoets A6 FA (T51) les 7  lokaal 200 Anouck van Tilburg
Vrijdag 29 september
Inhaaltoets A6 MW (T51) les 7 en 8 Anouck van Tilburg
Donderdag 28 september
Inhaaltoets A5   ( A4) SK t42  Tijn Wolfs
Vrijdag 22 september
Inhaaltoets A6 FA les 7 en 8 lok 200 Nienke Lapien
Inhaaltoets A6 WB les 7 en 8 lok 200 Ilse van Beerendonk
Inhaaltoets A6 MO (T53) les 7 lok 200 Tom Beks
Inhaaltoets A5 WA  les 7 en 8 lok 200  Jenthe de Koning
Dinsdag 19 september
Inhaaltoets A6 DU (T51) les 1 lok 200 Anouck van Tilburg
Vrijdag 15 september
Inhaaltoets A6 EC (T52) les 7 en 8 lok 200 Anouck van Tilburg
Inhaaltoets A6 EN (T55) les 7 en 8 lok 200 Nienke Lapien
Inhaaltoets A6 NA ( T55) les 7  lk 200 Ilse van Beerendonk
Dinsdag 5 september
Inhaaltoets A6 EN ( T53) les 1 lok 200 Anouck van Tilburg
Vrijdag 1 september
Inhaaltoets A5 WA  les 8 en 9 lok 200  Jente de Koning

Beste leerlingen
Hierboven staat aangegeven waar en wanneer je de inhaaltoets moet maken. Wees aanwezig en op tijd. Indien je wederom ziek bent, gelden dezelfde regels als bij het originel toetsmoment. Zie daarvoor de "BijdeHandwijzer": afwezigheid bij toetsen.
 
Zoals je kunt lezen in de "BijdeHandwijzer" is ook de vrijdagmiddag vanaf 15.00uur gereserveerd voor het inhalen van toetsen. Houd daar rekening mee bijje afspraken met werk en uitgaan!
 
Succes,
  
P. Terhorst / V.Goumans
 
30 augustus  2017
 
 
  
Een aantal opmerkingen: 
·      het rooster zal ongeveer 1 week van tevoren worden gepubliceerd op deze pagina
·      noteer zorgvuldig in je agenda wanneer je een toets moet maken;
·      zorg dat je op tijd bent: een half uur na aanvang heb je GEEN toegang meer; je mag het lokaal ook niet verlaten tot een half uur na aanvang!!
·      je mag GEEN andere spullen meenemen dan die welke je mag gebruiken bij de toetsen: dus geen tassen, telefoons, etc. worden toegestaan in het toetslokaal. De atlas of het binas krijg je van school. Mag je een woordenboek gebruiken, dan neem je die zelf mee!
·      Een grafische rekenmachine (zelf meenemen) is alleen nog toegestaan bij het vak wiskunde indien de toets dat toestaat.
·      Horloges en electronica zoals mobieltjes zijn niet toegestaan in het lokaal!!
 
 
Bij ieder vak is toegestaan:
 
$      tekenpotlood
$      blauw en rood kleurpotlood                                   HAVO/VWO
$      liniaal met millimeterverdeling
$      passer                                  
$      geometrische driehoek
$      vlakgum en puntenslijper
$      schrijfmaterialen
$      rekenmachine 1x (geen grafische rekenmachine!!) *
 
 * bij wiskunde is slechts 1 rekenmachine toegestaan: of de grafische of een gewone!!!